More Than This

Napsal 1-d-harry-styles.quicksnake.sk (») 14. 8. 2013, přečteno: 2741×
1cdf3f99f9-84738617-o2.jpg

1.časť

„Lily,  pod dole!“ zakričala na mňa mama.

„Už idem!“ zvolala som.

Zistila som že mi chcela povedať že idú s mojou sestrou na nákupy, lebo onedlho budem mať 18. rokov. Teda konečne aby som sa už mohla rozhodovať sama za seba. Ked odišli som išla volať na skype s mojou najlepšou kamarátkou Ninou. Rozprávali sme sa o úpne rovnakých veciach ako napríklad čo som robila atd. Povedala mi že má na moje narodeniny prichystané prekvapenie. A ešte som vám nespomenula že milujem skupinu LITTLE MIX. A hlavne fandím Perrie. Dúfam že sa s ňou niekedy stretnem aj keby iba na jednu minútu. Rozmýšľala som som aké prekvapenie zase pre mňa vymyslela. Z mojich myšlienok ma vytrhlo klopanie na dvere. Tak som išla otvoriť. Prišla Nina, ako som sa potešila, aspoň sme sa mohli rozprávať o oslave. Tá sa má konať o 2 dni. S rodinou som už oslavovala. Ale teraz mám s kamarátkami / mi. Bude to GARDEN párty. Rozprávali sme sa a rozprávali. Lenže potom musela odísť domov lebo ju volal jej otec a mne zas prišla mama a sestra. A tak už bolo neskoro a ja som sa pobrala spať. Na druhý deň som sa ráno zobudila šťastná lebo sa blížil zajtrajší večer. Zišla som dole sa naraňajkovať.

Vysmiata som povedala: „Dobré ráno všetkým. " 

Dnes bol piatok a tak som sa vybrala do školy. Po škole som sa dohodla s Ninou že si pôjdeme na zajtrajší večer kúpiť niečo pekné, aby sme žiarili. A ked konečne bolo po škole hned sme sa stretli a mierili sme do najližšieho centra. Prešli sme všetky dámske obchody. No ked sme boli v poslednom obchode tam som idela tie najúžastnejšie šaty. Boli po kolená a mali farbu červenú. A ešte som si kúpila topánky k šatám na podpätku. No ako inak som minula skoro všetky peniaze. Ale šak iba raz oslavujem 18. Musím to využiť. Tak sme sa vrátili každá domov s dobrým pocitom. A tak som sa išla kuknúť na twitter a na facebook. Nič nové tak som sa odhlásila a hned ako som vliezla pod perinu som zaspala. A ked som stala som sa rýchlosťou blesku obliekla, šla si spraviť "rannú hygienu" a mohla som ísť fúkať balóny a všetko poupratovať. Už sme mali aj všetko nakúpené a už som objednala iba 30 píc. Piť bolo už dávno zaobstarané. Dohodlis me sa s mamou že o 8 hodine odíde preč aj so sestrou a otec bol v robote. A tak som si umyla už vlasy a prezliekla sa do nových šiat. Dala som si jemný make-up a špirálu. Spokojná sama so sebou som išla očakávať hostí. A žúrka sa mohla začať. Potom prišla aj Nina a povedala mi že o chvíľu príde tá osoba. Tak aspoň som sa dozvedela že je to človek. No vážne netuším kto to je. No asi po hodine prišla. Skoro som odpadla od šťastia lebo v dverách sa objavila PERRIE! Tá Perrie, čo ju milujem ako speváčku! Ked sa blížila ku mne bola som ako zmrznutá. 

„Ahoj Lily, všetko najlepšie, " povedala mi Perrie.

„ Ďakujem, " čudovala som sa že som neičo vedela povedať.

Perrie pokračovala dalej: „Môžeš byť šťastná že máš takú kamarátkua kú máš, ja dostávam veľa pozvánok na takéto akcie no teraz som si vybrala práve teba."

Ja som nemohla uveriť vlastným ušiam. Išla som vyobímať Ninu, za ten najlepší darček čo som kedy dostala. Chvíľu  sme sa len rozprávali ale potom mi povedala že sem príde zvyšok little mix. A zaspievajú WINGS. To jje moja najoblúbenejšia pesnička. Ked prišli sme sa zoznámili a potom išli do stredu záhrady tam spievali a všetci sme okolo nich tancovali. Potom ked pomali odchádzali to bolo asi tak o 2 mi išla niečo Perrie povedať.

„Tak tu si," zakričakla šťastne, „ vieš zdáš sa mi celkom v pohode dievča, tak nevijdeme si niekedy niekam ?"

„ Určite ale vymenme si čísla," povedala som šťastne.

Potom Káždá sme si dali čísla a zajtra v nedeľu poobede, teda už dnes ma pozvala na kávu. Tak samozrejme že som s tým súhlasila. všetci odišli a upratovanie som si nechala ked sa vyspím. Tak všetko sa konečne skončilo a už môžem ísť konečne spať. Zobudila som sa o 10. Tak som vstala s hroznou bolesťou hlavy. A tak som začala upratovať. Ked nadišlo poobede som si obliekla nejaké rifle s trikom a dpolnkami. Ved pedsa ešte nie je také teplo aj ked je máj. A tak som vyrazila. Prekvapila som sa lebo niekoho si Perrie os sebou vzala.

„Ahoj," pozdravila ma Perrie, „ toto je ..."

(Tá na obrázku som ja)

Prosím je to prvá časť len by som chcela vedieť či to niekto číta tak rada by som bola keby ste to okomentovali. :) Vopred Ďakujem :)


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Niki z IP 195.91.10.*** | 21.9.2015 16:11
Ako sa voláš na facebooku?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedenáct